به گزارش روابط عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی پایتخت به نقل از شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران،علی خداپناهلو معاون برنامه‌ریزی شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران دراین جلسه‌ اظهار کرد: کارگروه مشترک زیست محیطی،بهداشتی و صنعتی در راستای تسهیل و تسریع در خدمت‌رسانی به واحدهای صنعتی تشکیل شده است تا بتوانیم مشکلات را از پیش پای صنعتگران و تولیدکنندگان برداریم.
وی ادامه داد: شرکت شهرک‌های صنعتی یک دستگاه خدمات گیر و خدمات‌رسان است که خدماتی را در راستای تامین انرژی از دستگاه‌های مختلف گرفته و در اختیار تولیدکنندگان و صنعتگران قرار می‌دهد.
خداپناهلو افزود: در کنار حمایت‌های زیرساختی مجموعه‌ای از حمایت‌های نرم‌افزاری نیز از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی به تولیدکنندگان و صنعتگران ارایه می‌شود اما این حمایت‌ها در گفتمان‌ها مغفول مانده‌است.
معاون برنامه‌ریزی شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران تصریح کرد: این حمایتی‌ها از دستگاه‌هایی مانند سازمان غذا و دارو، سازمان حفاظت محیط‌ زیست، استاندارد و سایر ادارتی که راه تولید و صنعت را هموار می‌کنند دریافت شده و در اختیار تولیدکنندگان و صنعتگران قرار می‌گیرد.
خداپناهلو گفت: با تشکیل کارگروه مشترک زیست محیطی،بهداشتی و صنعتی سعی داریم از مراجعه متعدد سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان به دستگاه‌های اداری برای دریافت مجوزهای مختلف کاهش داده و گامی در راستای اشتغالزایی و رونق تولید برداریم.
وی با تاکید بر ضرورت رفع موانع تولید و حمایت از اشتغالزایی بخش صنعت، یادآوری کرد: تا کنون بیش از ۸ هزار و ۶۰۰ قرارداد واگذاری زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تهران منعقد شده و نزدیک به ۵ هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی موفق به دریافت پروانه بهره‌برداری شده‌اند.

پیوند های مهم

جهت سفارش تبلیغات با ما تماس بگیرید

Style Switcher

12 Predefined Color Skins Top Bar Color Layout Style Patterns for Boxed Version