به گزارش روابط عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی پایتخت به نقل از سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، محسن صالحی‌نیا در دیدار نوروزی با معاونان، مدیران و کارکنان این سازمان با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۸ به عنوان “رونق تولید” از سوی مقام معظم رهبری، افزود: امسال را با هماهنگی و هم‌افزایی مضاعف با دیگر دستگاه‌ها و صرف انرژی بیشتر برای نیل به اهداف مورد نظر برای تحقق شعار وزین سال آغاز می‌کنیم.

وی با ابراز تأسف از خسارات وارده بر اثر سیل اخیر در برخی استان‌های کشور تصریح کرد: تلاش همکاران ما در شهرک‌های صنعتی استان‌هایی که درگیر موضوع سیل بودند، شبانه روزی بود و این تلاش در تعامل و همکاری مستمر با ستادهای استانی مدیریت بحران چند برابر شد که جا دارد از این تلاش جهادی تقدیر و تشکر به‌عمل آید.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در ادامه گفت: برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت این سازمان برای جبران خسارات وارده بر اثر سیل تدوین شده است که در قالب تصمیمات کلان به‌زودی جمع‌بندی و ارائه خواهد شد.

صالحی‌نیا با تأکید بر هم‌افزایی هرچه تمام‌تر برای تحقق اهداف پیش روی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در سال جدید اضافه کرد:  ارکان اجرایی در شهرک‌های صنعتی سراسر کشور باید در این زمینه تلاش و همکاری لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به تأکیدات مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت بر ایجاد هم‌افزایی در مسیر رونق تولید خاطرنشان کرد: هم در سطح استانی و هم در سطح ملی باید با دیدی وسیع‌تر، در مسیر حمایت همه‌جانبه از تولید و زیرساخت‌های صنعتی گام برداشته شود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تولید را قاموس مشترک تمامی ارکان نظام عنوان کرد و گفت: خوشبختانه تمامی ارکان نظام روی حمایت از موضوع تولید در شرایط حساس کنونی، هم فکر و متفق القول هستند و در همین راستا باید در تحقق شعار سال نهایت کوشش خود را انجام دهیم و مطمئناً پاداش اخروی این تلاش نیز نزد پروردگار محفوظ است.

صالحی‌نیا در پایان از مجموعه ارکان سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در سطوح ملی و استانی خواست در سال رونق تولید با جدیت و پشتکار بیشتر در مسیر حمایت و صیانت از تولید و اشتغال در صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور گام‌های مؤثر و سازنده بردارند.

پیوند های مهم

جهت سفارش تبلیغات با ما تماس بگیرید

Style Switcher

12 Predefined Color Skins Top Bar Color Layout Style Patterns for Boxed Version