به گزارش روابط عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی پایتخت،  علی امانت در نشست هم اندیشی روسای اتاق‌های اصناف مراکز استان‌ها در محل اتاق اصناف ایران گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت متولی برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی است و برگزاری نمایشگاه‌ها باید با مجوز این وزارت‌خانه باشد.

* وزارت صنعت مخالف برگزاری نمایشگاه است

رئیس مرکز امور اصناف و بازرگانان وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: وزارت صنعت، معدن و تجارت در مورد نحوه برگزاری نمایشگاه‌ها در حال تهیه مقررات جدید است و بخشنامه آن به زودی ابلاغ می‌شود.

وی با بیان اینکه ما با برگزاری نمایشگاه‌ مخالف هستیم، گفت: بخشنامه برگزاری نمایشگاه‌ها در قالب یک چارچوب مشخص با هماهنگی اتاق خواهد بود.

امانت همچنین در مورد ایجاد فروشگاه‌‌های زنجیره‌ای و مجازی اظهار داشت: واقعیت این است که نمی‌توان از ایجاد فروشگاه‌های زنجیره‌ای جلوگیری کرد، اما سعی می‌کنیم تا تشکیل و توسعه فروشگاه‌های زنجیری به گونه‌ای مدیریت شود که کمترین آسیب را به واحدهای صنفی داشته باشند.

* تدوین بخشنامه جدید برای ایجاد فروشگاه‌های زنجیره‌ای

وی افزود: در این چارچوب در حال تدوین بخشنامه‌ای جدید هستیم و در بخشنامه جدید سیاست‌گذاری خاصی را برای ایجاد فروشگاه‌های زنجیره‌ای در شهرهای با جمعیت کمتر از ۱۰۰ هزار نفر خواهیم داشت.

 

پیوند های مهم

جهت سفارش تبلیغات با ما تماس بگیرید

Style Switcher

12 Predefined Color Skins Top Bar Color Layout Style Patterns for Boxed Version