به گزارش روابط عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی پایتخت به نقل از سازمان صنایع کوچک، غلامرضا سلیمانی در آغاز کارگاه سه روزه آموزش توسعه منطقه ای اظهار کرد: این دوره با همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور  برای استفاده از تجربه آلمان در توسعه منطقه ای کسب وکارهای کوچک و متوسط با رویکرد فعالسازی و افزایش ظرفیت این بنگاه ها همراه با ایجاد اشتغال جدید  برگزار شده است.

وی با اشاره به برگزاری دوره یک روزه آموزش مدیران شرکت شهرک های صنعتی استانی در ابتدای امسال گفت: این دوره برای معاونان صنایع کوچک و مدیران آمایش سرزمین سازمان برنامه بودجه سراسر کشور با حضور پروفسور بارچ برپا شده است و انتظار می رود پایلوت اجرای برنامه های توسعه منطقه ای کسب وکارهای کوچک و متوسط بعد از این دوره مبنای استان ها قرار گیرد.

معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: هر سال برنامه های متفاوتی برای فعالسازی و به ظرفیت رساندن کسب وکارهای کوچک و متوسط اجرا می شود که امیدواریم این برنامه ها در بستر مناسب به مرحله اجرا برسد و چالش اشتغال و بیکاری مرتفع گردد.

سلیمانی افزود: سازمان صنایع کوچک به عنوان متولی بنگاه های کوچک و متوسط برای اثرگذاری توزیع منابع  برای پایداری کسب و کارها در صنایع کوچک ومتوسط با محوریت توسعه منطقه ای به موضوع آمایش سرزمینی و بررسی تجربه کشورهای دیگر ورود کرده است.

وی با اشاره به برقرار روابط مناسب ایران و آلمان بعد از برجام اشاره کرد و ادامه داد: آلمان تجربه های موفقی در توسعه منطقه ای کسب وکارهای کوچک ومتوسط داشته و برای بهره مندی از این تجربه ها دوره آموزشی با حضور پروفسور بارچ برگزار شده است.

معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران تاکید کرد: بهبود و توسعه فضای کسب و کار در استانها نیازمند اجرا و تهیه اکوسیستم ملی با همکاری دولت، بخش خصوصی و مردم است.

کارگاه آموزشی با حضور پروفسور بارچ استاد دانشگاه و قائم مقام مدرسه اقتصاد مونیخ (HDBW)  به مدت سه روز در حال برگزاری است

پیوند های مهم

جهت سفارش تبلیغات با ما تماس بگیرید

Style Switcher

12 Predefined Color Skins Top Bar Color Layout Style Patterns for Boxed Version