به گزارش روابط عمومی شهرک صنعتی پایتخت، کلنگ احداث کارخانه هشتمین نور  عصر چهارشنبه  سوم آبان ماه با حضور غلامرضا کاتب نماینده مردم شهرستان گرمسار در مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان، خداپناهلو معاون عمران و محیط زیست  شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران،رئیس آموزش و پرورش شهرستان گرمسار، بخشدار ایوانکی و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی در شهرک صنعتی پایتخت به زمین خورد.

کارخانه هشتمین نور که از سوی بخش خصوصی احداث و راه ‌اندازی می‌ شود محصولات فلزی از جمله درب و پنجره های فرفورژه را تولید خواهد نمود که در این مراسم در خصوص برق سه مگاواتی این کارخانه پیگیری هایی صورت گرفت.

غلامرضا کاتب نماینده مردم شهرستان گرمسار در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت: امید است شاهد افزایش روزافزون احداث و فعالیت صنایع در کشور باشیم و هر روز زمینه های سرمایه ‌گذاری در صنعت افزایش یابد تا فرصت‌های شغلی جدید ایجاد گردد.

وی بر حمایت از سرمایه ‎گذار تأکید کرد و افزود: همه مدیران باید همسو با این سیاست تلاش ‎کنند تا بتوانیم با ایجاد اشتغال رکود و بیکاری را ریشه کن نماییم.

لازم به ذکر است،  در حاشیه این مراسم از سوی شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر جهت احداث مدرسه تعیین گردید که در آینده نزدیک توسط خیرین مدرسه ساز احداث خواهد شد.

 

پیوند های مهم

جهت سفارش تبلیغات با ما تماس بگیرید

Style Switcher

12 Predefined Color Skins Top Bar Color Layout Style Patterns for Boxed Version