معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت ضمن گرامیداشت یاد وخاطره  رشادت های رزمندگان اسلام و پاسداشت اسوه های میادین فداکاری و جانبازی،  برتوجه به روحیه جهادی وتکریم  اخلاق مداری در عرصه های صنعتی و اقتصادی کشور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی ،علی یزدانی در مراسم  تجلیل از ایثارگران سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران  با اشاره  به اینکه در دوران هشت سال دفاع مقدس ، مردان و زنان بزرگی برای دفاع از انقلاب اسلامی به صحنه آمدند، گفت: مردم شریف ایران  به ویژه خانواده های بزرگی که فرزندانشان در  راه دفاع از کشور تقدیم خدا کردند درخشان ترین دوران انقلاب اسلامی را رقم زدند.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران  خاطر نشان کرد: رزمندگان و شهدا به عنوان الگوهایی بزرگ برای نسل امروز محسوب می‌شوند  و نباید یاد و خاطره این عزیزان به فراموشی سپرده شود بلکه باید روحیه جهادی واخلاق مداری این عزیزان برای همیشه  درتاریخ زنده نگه داشته شود.

یزدانی با بیان اینکه هر چند که از دوران هشت سال دفاع مقدس سال‌ها می‌گذرد اما فرزندان این عزیزان باید با تاسی از آنان کرامت انسانی  و اخلاق مداری را  در جامعه ترویج دهند.

معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت در ادامه ضمن تاکید بر  پاسداشت دلاوری های مردم شریف ایران در اقصی نقاط کشور به ویژه استان های مرزی خاطر نشان کرد: استان های کشور به ویژه استان هایی که در طول هشت سال دفاع مقدس صدمات زیادی متحمل شدند، باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرند  تا شاهد تحرک وپویایی بیشتر در این مناطق باشیم.

گفتنی است در این مراسم  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدافع حرم محمدرضا جبلی ،از ایثارگران  وفرزندان شهید سازمان با حضور معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت تقدیر شد.

 

پیوند های مهم

جهت سفارش تبلیغات با ما تماس بگیرید

Style Switcher

12 Predefined Color Skins Top Bar Color Layout Style Patterns for Boxed Version