مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی بمناسبت هفته دفاع مقدس به همراه اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت با حضور در منزل شهید یاسین قنبری از خانواده این شهید تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی، احسان جوی در این نشست که فرمانده بسیج کارگری و کارخانجات ارومیه نیز حضور داشت، با بیان اینکه امنیتی که در حال حاضر در کشور وجود دارد مرهون فداکاری ها و رشادت های شهیدان والا مقام می باشد، گفت: دو نعمت سلامتی و امنیت بزرگترین نعمتهای الهی هستند که با از خودگذشتگی های ایثارگران و رهنمودهای مقام عظمای ولایت امنیت به بهترین شکل ممکن در کشور وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه وظیفه سنگینی در حق خون شهدای گرانقدر بر گردن همه مردم بالاخص مسئولین و مدیران وجود دارد ، بیان کرد: ما باید دین خود را نسبت به خون شهدا به بهترین نحو ایفا کنیم و در جایگاه مسئولیتی خود وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهیم.

جوی با بیان اینکه خانواده شهدا محور وحدت و عزت مردم هستند، تصریح کرد: خانواده معظم و معزز شهدا در ایران اسلامی بدون تردید یکی از نمادهای صبر و پایداری و اسوه‌های از خودگذشتگی هستند که در طول سالیان متوالی توانسته‌اند با صبوری و ایمان راسخ به هدفی که انتخاب کرده و فرزندانشان را فدای آن راه کرده‌اند یار و یاور نظام و انقلاب اسلامی باشند.

گفتنی است مدیر عامل و تعدادی از پرسنل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی به همراه فرمانده بسیج کارگری و کارخانجات شهرستان ارومیه با حضور در منزل شهید سرهنگ دوم یاسین قنبری که ۲۹ تیرماه سال جاری در درگیری با عوامل ضد انقلاب به شهادت رسیده بود، از خانواده این شهید سرافراز تقدیر کردند.

پیوند های مهم

جهت سفارش تبلیغات با ما تماس بگیرید

Style Switcher

12 Predefined Color Skins Top Bar Color Layout Style Patterns for Boxed Version