مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان از برگزاری ۵ دوره آموزشی برای مدیران و کارکنان این شرکت در شش ماهه اول سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان، امیر حمیدنیا با اعلام این خبر افزود: برگزاری این دوره ها به منظور افزایش بهره وری در شرکت و آشنایی همکاران با مسایل روز جامعه می باشد.

وی با بیان اینکه آموزش ضمن خدمت در حقیقت یکی از راههای اصولی و منطقی هدایت تلاشهای کارکنان در سازمان است تصریح کرد: این نوع آموزش ها باعث بکارگیری استعداد‌های نهفته، به کاراندازی قدرت خلاقیت و به وجود آمدن حس انعطاف پذیری فکری لازم در بین کارکنان می شود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان اظهار داشت: همانگونه که جوامع بشری از سنتی بودن به صنعتی شدن و از صنعتی بودن به فراصنعتی شدن گام بر‌می‌دارند ، علوم و فنون و تکنولوژی هم رو به تکامل ، دگرگونی و پیشرفت است.

وی تصریح کرد: به موازات این تغییرات است که اهمیت ، لزوم و خواص آموزش بیش از پیش ملموس گشته است و این شرکت نیز در راستای همگام شدن با جامعه امروزی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی با عناوین مختلف می نماید.

گفتنی است آشنایی با حقوق شهروندی در نظام اداری، آشنایی با فرهنگ و مفاهیم قرآن کریم، کاربرد فناوری اطلاعات در مدیریت، آشنایی با روش ها و فنون کار با مدیران مافوق و سمینار مدیریت زمان از جمله دوره های آموزشی برگزار شده در ۶ ماهه اول سال جاری در شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان می باشند. 

پیوند های مهم

جهت سفارش تبلیغات با ما تماس بگیرید

Style Switcher

12 Predefined Color Skins Top Bar Color Layout Style Patterns for Boxed Version