مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان از شهرک صنعتی شماره ۲ دورود خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان، غضنفری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری به همراه مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان و با حضور اصحاب رسانه از پروژه های در حال اجرای شهرک صنعتی شماره ۲ دورود بازدید به عمل آورده و از نزدیک در جریان مشکلات زیر ساختی آن شهرک قرار گرفتند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان اظهار داشت: شهرک صنعتی شماره(۲) دورود با مساحت ۵۵ هکتار و ۳۴ هکتار زمین صنعتی دارای امکاناتی از قبیل آب، برق و تلفن می باشد.

بختیار رازانی گفت: هدف از این بازدید حل مشکل تلاقی مسیر راه آهن خرم آباد- دورود با شهرک صنعتی شماره (۲) دورود می باشد که در طرح و نقشه اجرایی تلاقی به وجود آمده است که خواستار اصلاح این تلاقی در نقشه ها هستیم.

وی بیان داشت: با عبور راه آهن از شهرک صنعتی شماره ۲ دورود امکان استقرار تعداد زیادی واحد صنعتی در آن شهرک و پتانسیل ایجاد بیش از هزار شغل از بین خواهد رفت لذا از معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خواستار اصلاحات بر روی نقشه و عبور قوسی شکل مسیر راه آهن و عبور آن از کنار شهرک شدیم.

رازانی اضافه کرد: چنانچه این تلاقی مرتفع نگردد، شهرک صنعتی دورود که کار تملک اراضی آن با مشقت انجام شده و در هیج جای شهرستان امکان ایجاد شهرک به دلیل عدم وجود زمین مناسب وجود ندارد از جنبه انتفاع ساقط خواهد شد.

وی گفت: در این بازدید مقرر شد جلسه ای در هفته جاری با نشست مشترک نمایندگان شرکت شهرکهای صنعتی استان و اداره ساخت و توسعه زیربنایی حمل و نقل لرستان در دفتر معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان تشکیل و جهت رفع مشکل تلاقی طرح مسیر راه آمن خرم آباد – دورود با شهرک صنعتی شماره (2) دورود تصمیم گیری و اقدام شود.

پیوند های مهم

جهت سفارش تبلیغات با ما تماس بگیرید

Style Switcher

12 Predefined Color Skins Top Bar Color Layout Style Patterns for Boxed Version