معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، روز گذشته از نواحی و شهرکهای صنعتی خراسان شمالی بازدید و در جریان روند امور و پروژهای عمرانی شرکت شهرکهای صنعتی استان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی، فتحعلی محمد زاده در جریان این بازدید ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و همزمانی آن با ایام شهادت سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) ضمن تاکید بر تقویت روحیه جهادی و خود باوری، اظهار کرد: جلب رضایت ارباب رجوع و تسریع در خدمت رسانی به مراجعین در دستور کار شرکت شهرک های صنعتی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه پیگیری شاخص های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، در اولویت کار قرار گیرد، بر  ضرورت اجرای تمامی شاخص های اقتصاد مقاومتی و همدلی و اتحاد میان پرسنل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی جهت نیل به شاخص های اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به زیباسازی مبلمان شهرک های صنعتی فعال در همه استان های کشور به ویژه این استان، خاطرنشان کرد: زیبا سازی فضای عمومی شهرکها و نواحی صنعتی و همچنیت تامین زیرساخت ها در جذب سرمایه گذاران، نقش موثری دارد.

محمدزاده یادآور شد: تامین و تکمیل زیر ساخت های عمرانی در شهرک ها و نواحی صنعتی سراسر کشور یک ضرورت است و زیرساخت های لازم برای تمامی شهرک‌ها و نواحی صنعتی باید اجرا شود.

وی یکی از برنامه های دولت تدبیر و امید را، تکمیل و تسریع در اجرای پروژه های عمرانی در حوزه شهرکها و نواحی صنعتی عنوان کرد و گفت: تکمیل برنامه های عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در دولت دوازدهم پیگیری و اجرا خواهد شد تا صنعتگران دغدغه ای در خصوص تأمین زیرساخت هانداشته باشند.

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران همچنین از منطقه ویژه اقتصادی بجنورد بازدید و در جریان روند امور و پیشرفت پروژهای منطقه ویژه اقتصادی قرار گرفت.

پیوند های مهم

جهت سفارش تبلیغات با ما تماس بگیرید

Style Switcher

12 Predefined Color Skins Top Bar Color Layout Style Patterns for Boxed Version