مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام گفت: همزمان با ایام عزاداری سالار شهیدان و با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان و امام جماعت این شرکت، از خادمان و فعالان اقامه نماز در این شرکت تجلیل و از فرزندان کارکنان شرکت که به سن تکلیف رسیده اند، تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی ایلام، مرتضی دارایی اظهار کرد: برای ما افتخار است که در بحثهای فرهنگی به ویژه نماز و ترویج فرهنگ شهادت و ادامه راه امام حسین (ع) شرکت کنیم و فرهنگ شهادت و ایثار را به فرزندانمان با برپایی نماز و برنامه های فرهنگی منتقل کنیم.

دارایی افزود: نماز یکی از مهم‌ترین استحکام‌های زندگی  و غذای روح ما انسانها است و والدین باید در خانواده ها به گونه ای عمل کنند که فرزندان خود را تشویق و برای انس با پروردگار ترغیب شوند.

وی تاکید کرد: امروز تنها پناهگاه سلامت ما قرآن و نماز است و مهم‌ترین عامل مبارزه با آسیبهای اجتماعی است ، بنابر این ما باید مهارت تربیت دینی با محوریت نماز را یاد بگیریم و آن را آموزش دهیم.

در پایان این نشست و پس از ایراد صحبتهای مدیر ستاد اقامه نماز استان و امام جماعت شرکت از خادمان و فعالان اقامه نماز و فرزندان آنها و نفرات برتر آزمون احکام تجلیل و با لوح و اهدای جوایزی تقدیر شد.

پیوند های مهم

جهت سفارش تبلیغات با ما تماس بگیرید

Style Switcher

12 Predefined Color Skins Top Bar Color Layout Style Patterns for Boxed Version