خداوند منان را شاکرم که بار دیگر در قالبی بالاتر افتخار خدمت در جوار شما صنعتگران گرامی را به بنده عطا فرمود.

مفتخرم عرض نمایم که سالیان متمادی است در عرصه صنعت مشغول انجام وظیفه بوده و آشنائی کامل با آلام و مسائل این بخش داشته و به نوعی خود را از این قالب و پیکره جدا نمی دانم و به وضوح مسائل و معضلات را لمس نموده و تمام تلاش و همت خود را مصروف حل و فصل این کاستی ها خواهم نمود.

رشد و آبادانی شهرک را در گرو ارائه خدمات قابل قبول و در خور شأن صنعتگر دانسته و باور دارم که توسعه پایدار و رشد و تعالی را سرلوحه کارم قرارداده و با استفاده و بهره گیری از نیروهای کارآمد و متعهد مسیر را هموار خواهم نمود، چراکه مدیریت صحیح عبارتست از علم و هنر هدایت فعالیتهای جمعی و گروهی جهت نیل به اهداف عالیه مجموعه.

تمرکز بر نگاه عمیق فناورانه و ویژگیهای کسب و کارهای رشد پاینده و بالنده و تلفیق نگاه توسعه ای ماجراجویانه در کنار انضباط  مالی و ساختاری از اهداف بنده است.

سعی و تلاش در حفظ محیط زیست با توجه ویژه به بحث های پسماند و تصفیه خانه از اولویتهای کاری است.

با بکارگیری تکنولوژی های جدید سعی در ارائه خدمات با کیفیت و نیز پرورش نیروی انسانی متعهد و کارآمد برای سالیان آتی خواهم نمود.

در این مسیر دست تمامی کسانی را که آرمانهای شرکت خدماتی را مقدس می دانند و لطف و مرحمت خود را از مجموعه دریغ نمی نمایند بگرمی می فشارم.

در این راستا کمک و همراهی صنعتگران راهگشای رسیدن به این اهداف خواهد بود چراکه هیچ فعالیت گروهی بدون هماهنگی کامل تمامی اعضا و قسمتها به انجام  نخواهد رسید.

سلامتی و موفقیت و سعادت و پیشرفت شما صنعتگران گرامی غایت آرزوست.

با سپاس

عارف زارعی

پیوند های مهم

جهت سفارش تبلیغات با ما تماس بگیرید

Style Switcher

12 Predefined Color Skins Top Bar Color Layout Style Patterns for Boxed Version